Hakkımızda

Terübe, Kalite, Müşteri Memnuniyeti…

Firmamız, 1996 yılında PMS – POSLU MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı ile döküm sektörüne makine ve ekipman imalatı için kuruldu. Çalışma hayatımızın her anında, kalite ve müşteri memnuniyeti temel ilkemiz oldu. Döküm sektörünün ihtiyacına uygun olarak dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız ürün yelpazesini geliştirerek modern ve teknolojik makineler ile sektöre hizmetini artırmaktadır. Profesyonel ekip anlayışıyla daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen POSLU MAKİNA kaliteyi, ciddiyeti ve yenilikçiliği esas alarak döküm sektörüne, Kumlama Makineleri, Portamix Kum Hazırlama Makineleri, Kum Mikserleri, Maça Mikserleri, Taşlama Tezgahları, Havalı Tokmaklar, Ocak Astar Dövme Makineleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Vizyonumuz
Dökümhane Makineleri sektörünün öncüsü olmak hedefi ile mevcut kalite değerlerimizi geliştirerek, yeni teknolojiler ile her zaman en iyiyi sunmak için çalışmak ve PMS POSLU MAKİNA olarak, piyasanın güvenilir lideri olma düşüncesi ile hareket ederek, sektöre yenilikler getirmek için çaba sarf etmektir.
Misyonumuz
Uzman ekiplerimizle, müşteri memnuniyetini artıracak farklılıklar ve yenilikler ortaya koymak. Müşterilerimize saygı ve samimiyet içinde kaliteli, güvenli hizmet sumak. En iyi olmayı ve en iyi kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak. Yurtiçi ve yurtdışına vermiş olduğu ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UA-11308900-13